Pierwszy taniec

Serdecznie zapraszamy narzeczonych na naukę pierwszego tańca weselnego. Opracowujemy indywidualną choreografię do wybranego utworu.

W dzisiejszych czasach nikogo już nie trzeba przekonywać jak duże znaczenie ma pierwszy taniec Młodej Pary. Wszyscy goście przyglądają się nowożeńcom i podziwiają ich w pełnej krasie. To także tradycyjne rozpoczęcie zabawy weselnej. Młodzi pragną, aby ten taniec był idealny, pełen wdzięku, elegancji a przede wszystkim dopracowany w każdym szczególe.

Co zrobić aby prezentować się na parkiecie nie tylko pewnie ale i pięknie?

Zapraszamy do naszej szkoły!

W ofercie dla narzeczonych znajdziecie dwa rodzaje zajęć, dzięki czemu możecie wybrać taki rodzaj nauki, jaki najbardziej odpowiada Waszym charakterom i stylowi życia. Do wyboru macie:

kurs – dla tych, którzy mają czas i w spokojnym tempie chcieliby nauczyć się podstaw tańców takich jak: walc angielski, walc wiedeński, disco samba (popularny taniec użytkowy „od siebie – do siebie”), cha, cha, itd.
lekcje indywidualne – dopasowujemy taniec do Państwa indywidualnych potrzeb i predyspozycji a wszystko to w kameralnej atmosferze.

Szczegóły:

kontakt@pasjonat-lowicz.pl

508 58 46 46.

 

Komentowanie jest wyłączone