Nabory na nowy rok szkolny 2017/2018

Nabory na nowy rok szkolny 2017/2018

Rozpoczynamy nabory na nowy rok taneczny 2017/2018! 🙂

Serdecznie zapraszamy dzieci od 5 roku życia oraz młodzież. Spotkanie organizacyjne dla grup początkujących (Pasjonat – Start) odbędzie się 18 września (poniedziałek) o godz. 18:00 w LO im.Chełmońskiego przy ul. Bonifraterskiej 3 w Łowiczu.

Grupy ubiegłoroczne (Pasjonat oraz Pasjonat – Sport) będą rozpoczynały zajęcia w tygodniu między 11 a 15 września. Szczegółowe informacje zostaną przekazane w późniejszym terminie.

Nabory na nowy rok szkolny 2017/2018

Nabory na nowy rok szkolny 2017/2018

A oto jak są podzielone grupy w zależności od poziomu tanecznego:

I Pasjonat – START

Zajęcia dla dzieci obejmujące podstawy różnych form tanecznych przekazywane w formie zabawy. Krok po kroku wprowadzamy dzieci w świat muzyki i tańca wykorzystując ich naturalne zdolności ruchowe. Uczymy koordynacji ruchowej oraz umiejętności naśladowania i wykonywania prezentowanych przez instruktora kroków. Dzieci biorą udział w pokazach i turniejach tanecznych zdobywając medale i puchary.

II Pasjonat

Zajęcia dla dzieci, które pierwsze kroki taneczne mają już za sobą. Brały udział w pokazach i turniejach tanecznych i chcą doskonalić się oraz zdobywać swoje pierwsze klasy taneczne.

III Pasjonat – SPORT (Uczniowski Klub Tańca Towarzyskiego)

Zajęcia dla dzieci, które taniec towarzyski trenują od minimum 2 lat i regularnie startują w turniejach tanecznych Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego oraz Federacji Tańca Sportowego.

 

Komentowanie jest wyłączone