Pierwszy taniec weselny

W dzisiejszych czasach nikogo już nie trzeba przekonywać jak duże znaczenie ma pierwszy taniec weselny. W ramach przygotowań proponujemy:Pierwszy taniec weselny

– kursy dla narzeczonych

Ślub i wesele jest jednym z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Z myślą o parach narzeczeńskich opracowaliśmy adekwatny do tego wydarzenia kurs. W ramach naszych zajęć oferujemy przyswojenie wiedzy z zakresu tańca towarzyskiego. W miłej i ciepłej atmosferze nauczą się Państwo przede wszystkim kroków walca angielskiego, wiedeńskiego czy disco-samby. Gwarantujemy, że pozytywnie zaskoczą Państwo siebie i zaproszonych gości i tym „tanecznym krokiem” wejdą Państwo na nową drogę życia.

– lekcje indywidualne

Indywidualny tryb nauczania umożliwia szybsze opanowanie kroków tanecznych, koncentrację tylko i wyłącznie na stylu/stylach wybranych przez Was. Lekcje indywidualne są specjalnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Lekcje indywidualne umożliwiają również ułożenie choreografii do wybranej przez Was muzyki. Układamy specjalną choreografię przeznaczoną tylko dla Was, na szczególne okazje takie jak wesele czy inne imprezy okolicznościowe.

A oto jak wygląda pierwszy taniec weselny w wykonaniu naszej szkoły. 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma radami, które mogą ułatwić przygotowanie się do pierwszego tańca.

Porady – kliknij TU.

Zapraszamy!

tel.: 508 58 46 46

e-mail: kontakt@pasjonat-lowicz.pl

Facebook: kliknij TU.

 

Komentowanie jest wyłączone.