Oferta dla DOROSŁYCH

Oferta dla dorosłych

Kurs tańca towarzyskiego (I i II stopnia)

Na kursie realizowany jest światowy program taneczny czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne zarówno na eleganckim bankiecie, jak i na zabawie weselnej. Nauką objęte są tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, jive, rumba.

Opisy wszystkich tańców towarzyskich

kurs tańca dla dorosłych skierniewice
kurs tańca dla narzeczonych skierniewice

Kurs dla narzeczonych

Wesele jest jednym z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Z myślą o parach narzeczeńskich opracowaliśmy adekwatny do tego wydarzenia kurs. W ramach naszych zajęć oferujemy przyswojenie wiedzy z zakresy tańca towarzyskiego. W miłej i ciepłej atmosferze nauczą się Państwo przede wszystkim kroków walca angielskiego, wiedeńskiego czy disco-samby. Gwarantujemy, że pozytywnie zaskoczą Państwo siebie i zaproszonych gości i tym ‘’tanecznym krokiem’’ wejdą Państwo na nową drogę życia.

Pierwszy taniec – praktyczne rady!

Opisy wszystkich tańców towarzyskich

Kurs latino w parach (I i II stopnia)

Nauka różnych tańców latynoamerykańskich, takich jak: salsa, cha – cha, rumba i inne. Wspaniała muzyka i zmienne tempo utworów gwarantują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

pierwszy taniec skierniewice
taniec towarzyski dla dorosłych skierniewice

Kurs tańca towarzyskiego dla singli

Jeśli chcesz nauczyć się tańca towarzyskiego, a nie masz partnera lub partnerki to właśnie specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten kurs. Jest to również okazja do miłego spędzania wolnego czasu i zawarcia nowych znajomości. W programie kursu znajdują się tańce standardowe jak i latynoamerykańskie. W trakcie zajęć następuje zmiana partnerów. W kursie uczestniczy taka sama liczba Pań i Panów.

Opracowujemy również choreografię do wybranego przez Państwa utworu.

Dodaj komentarz