Kontakt

Kontakt z nami

Zgłoszeń na kursy można dokonywać poprzez kontakt:

Po wysłaniu zgłoszenia drogą e-mailową, otrzymają Państwo odpowiedź zwrotną z informacją o dalszych krokach odnośnie uczestnictwa w zajęciach.

Jeśli chcą być Państwo informowani na bieżąco o rozpoczynających się nowych kursach, proszę o przesłanie e-maila na adres: kontakt@pasjonat-lowicz.pl (w tytule: Nowy kurs – info) z zaznaczeniem grupy wiekowej oraz miasta.

Zapraszamy do dołączenia do nas na Facebooku: Strona Facebook

Opłaty za zajęcia mogą być uiszczane przez internet:

Numer konta: 51 1950 0001 2006 0001 6631 0001

Dane: „Pasjonat” Rafał Karbowiak, ul. Trojanowska 72, 96-500 Sochaczew

Dopisek: (imię i nazwisko uczestnika zajęć, grupa/rodzaj zajęć, okres, którego wpłata dotyczy).

 

Pasjonat Rafał Karbowiak z siedzibą w Sochaczewie, ul. Trojanowska 72, 96-500 Sochaczew, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż:

  • podanie danych jest dobrowolne;
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
  • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
  • dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody przez Pana/Panią;
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;”
  • Szczegółowe zasady dotyczące gromadzenia, przetwarzania i przechowywania danych osobowych znajdują się w zakładce „REGULAMIN”.

Dodaj komentarz